|
Wieczysta to na ten moment klub z praktycznie zerową publicznością, z malutkim stadionem.
Umówmy się, że żeby im się to spinało finansowo, to musieliby zacząć grać na R22 i mieć chociaż te 10 tysięcy na każdym meczu.
Oni już teraz mają budżet płacowy na poziomie ekstraklasowym, a ich dochody z pamiątek czy biletów są najpewniej symboliczne. Póki Kwiecień zasypuje to wszystko kasą (jak Cupiał), to wszystko gra, nie muszą się liczyć z kosztami. Problem pojawi się, jak się Kwietniowi z jakiegoś powodu znudzi.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|