Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 09.06.2024, 17:24
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiałem swego czasu też z nim na ten temat(jeśli można to tak nazwać, bo jak każdy już wie, to Markus dopuszcza się przeinaczeń, manipulacji i wprost kłamstw w swoich wypowiedziach), ale ten człowiek jest zamknięty na argumenty , a sam takowych nie posiada. O czymś takim mówiło wielu dyrektorów sportowych w polskich klubach(w tym Ci najlepsi, którzy budowali i doprowadzali swoje zespoły do MP). Nie ma mowy o masowym sprowadzaniu Chorwatów, Serbów, Brazylijczyków, itd., bo w szatni robi się roz........ Góra 2-3 z danego kraju. Prasa swego czasu rozpisywała się o takich historiach i co się działo w poszczególnych klubach. Na szczęście już chyba nikt(poza nami) nie wpadł na tak "genialny" pomysł zamknięcia się na jakąś nację. W naszym przypadku zakończyło się to najgorszym miejscem w historii klubu.
Wskaż te rzekome kłamstwa w moich wypowiedziach, obłudny hipokryto.

Każdy wie, że taką durną gadką próbujecie zastąpić brak własnych argumentów. Co się takiego złego działo w szatni Wisły z powodu dużej grupy Hiszpanów? Jakie problemy mentalne i z zaangażowaniem wnieśli tam Rodado, Carbo, Baena, Alfaro? Bo jakie wnieśli Uryga, Sapała i spółka to już sami powiedzieli.

I odkąd to Wisła była otwarta tylko na Hiszpanów, a zamknięta na takie nacje jak np. Szwedzi czy Albańczycy?

W polskich klubach cały czas trwa masowe sprowadzanie obcokrajowców i wszyscy to robią, nie tylko Lechia, Jagiellonia czy Piast. Nikt nie patrzy, że z jednego kraju czy regionu nie może być więcej niż dwóch trzech. bo jak będzie to nastąpi jakiś Armagedon. Nikt nie ściąga masowo samych zawodników z Bałkanów i Chorwacji, bo po pierwsze są dostępne jeszcze inne opcje, a po drugie nikt nie ma obecnie na to dostatecznie rozwiniętego scoutingu, by kupować tylko stamtąd i to po korzystnych cenach.

Wisła w ostatnich latach miała dobre rozeznanie na hiszpańskim rynku niższych lig, więc z tego korzystała do stworzenia zespołu, który uniknął rok temu walki o utrzymanie w pierwszej lidze, był tylko o jeden mecz od awansu bezpośredniego, a później odniósł największy sukces od 12 lat zdobywając Puchar Polski. Ale to pewnie też tylko kolejne przekłamanie i manipulacja…
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując