For_FuN_ napisał(a):

Rozmawiałem swego czasu też z nim na ten temat(jeśli można to tak nazwać, bo jak każdy już wie, to Markus dopuszcza się przeinaczeń, manipulacji i wprost kłamstw w swoich wypowiedziach), ale ten człowiek jest zamknięty na argumenty , a sam takowych nie posiada. O czymś takim mówiło wielu dyrektorów sportowych w polskich klubach(w tym Ci najlepsi, którzy budowali i doprowadzali swoje zespoły do MP). Nie ma mowy o masowym sprowadzaniu Chorwatów, Serbów, Brazylijczyków, itd., bo w szatni robi się roz........ Góra 2-3 z danego kraju. Prasa swego czasu rozpisywała się o takich historiach i co się działo w poszczególnych klubach. Na szczęście już chyba nikt(poza nami) nie wpadł na tak "genialny" pomysł zamknięcia się na jakąś nację. W naszym przypadku zakończyło się to najgorszym miejscem w historii klubu.
|
Wskaż te rzekome kłamstwa w moich wypowiedziach, obłudny hipokryto.
Każdy wie, że taką durną gadką próbujecie zastąpić brak własnych argumentów. Co się takiego złego działo w szatni Wisły z powodu dużej grupy Hiszpanów? Jakie problemy mentalne i z zaangażowaniem wnieśli tam Rodado, Carbo, Baena, Alfaro? Bo jakie wnieśli Uryga, Sapała i spółka to już sami powiedzieli.
I odkąd to Wisła była otwarta tylko na Hiszpanów, a zamknięta na takie nacje jak np. Szwedzi czy Albańczycy?
W polskich klubach cały czas trwa masowe sprowadzanie obcokrajowców i wszyscy to robią, nie tylko Lechia, Jagiellonia czy Piast. Nikt nie patrzy, że z jednego kraju czy regionu nie może być więcej niż dwóch trzech. bo jak będzie to nastąpi jakiś Armagedon. Nikt nie ściąga masowo samych zawodników z Bałkanów i Chorwacji, bo po pierwsze są dostępne jeszcze inne opcje, a po drugie nikt nie ma obecnie na to dostatecznie rozwiniętego scoutingu, by kupować tylko stamtąd i to po korzystnych cenach.
Wisła w ostatnich latach miała dobre rozeznanie na hiszpańskim rynku niższych lig, więc z tego korzystała do stworzenia zespołu, który uniknął rok temu walki o utrzymanie w pierwszej lidze, był tylko o jeden mecz od awansu bezpośredniego, a później odniósł największy sukces od 12 lat zdobywając Puchar Polski. Ale to pewnie też tylko kolejne przekłamanie i manipulacja…
