Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93930
Stary 01.06.2024, 12:14
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ktoś płacze po Sobczaku?

Miejmy umiar, naprawdę. Albo ten klub ma w jakiś sposób się rozwijać albo grać Sobczakami.
Po tym, jak prowadził doping z Sukiennic odkleił się całkowicie.
Ja nie płacze po Sobczaku, ale mam pewne obawy (graniczące z przekonaniem) że następcy będą jeszcze bardziej przestrzeleni do realiów 1 ligi albo podziela casus Omraniego.

Zbyt wielu piłkarzy oddawaliśmy lekką ręką by potem mieć miesiącami problem na tej pozycji, żeby nie wspomnieć Abramowicza, Janickiego i paru innych. Nawet ten wyśmiewany Kliment zaraz po odejściu strzelał w LM (sic).

Sobczaka bym zostawił póki nie wyklaruje się sytuacja z Rodado.

Do tego fakt że nowy trener powinien mieć coś do powiedzenia w kwestii pozostawieniu bądź co bądź kluczowych piłkarzy minionej rundy.
Odpowiedz cytując