Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93903
Stary 31.05.2024, 21:58
emjot napisał(a):Wyświetl post
no dokładnie tak pamiętam Omeonu
tych klocków do wymieniana to jest tyle że szkoda gadać dlatego nie padło jego nazwisko

zresztą tych obcokrajowców którzy zagrali choć jeden mecz w Wiśle ... to jest już 150 + kilku którzy nie przebili się z rezerw, albo szybciutko rozwiązali kontrakty jak Hall czy Suljić

ps. a taki Branco co się pojawił chyba za drugiej kadencji Kaspra? to był egzemplarz na 4 mecze
a Oudaja za pierwszego Kaspra? całe 12 spotkań nastukał
a Beto kawał klocka brazylijskiego za Skorży? 8 spotkań, pamiętam jak go reklamowali że "potrafi grać tyłem do bramki" lol
długo można by tak wymieniać
a na deser Fatos Beciraj 11 spotkań bez bramki a to pono napstanik był
Beto to chyba największy kloc był, on nawet jak stał na boisku, to się zaraz przewracał. Ciekawe, czy miał choć pół dobrej akcji.

Nie wiem czemu płaczecie po tych, co teraz odchodzą, żaden z nich nie dał w tym sezonie w lidze nic temu zespołowi (Sobczak czy Eneko dali, ale w PP). Rodado, (długo nic), Duda, Carbo, może Colley, może Alfaro, raz na jakiś czas Baena czy Gogół... i to tyle z sensowniejszych zawodników z tego sezonu.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując