wierność83 napisał(a):

|
Trybuny przemówiły.. mocne oświadczenie UW.
|
teraz

rychlo w czas ....."trybuny" beda slono placic za zabawe kogos w klub i brak reakci rok temu , za rozpieszczanie kogos i dosypywanie non stop do stosu paleniska- ktroe sobie jakis przypadkowy chwilowy pan zrobil z naszego klubu, klubu mema , klubu pod wezwaniem trupa ktorego sie pudruje z roku na rok