Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15938
Stary 30.05.2024, 17:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
lol
ten wagon szrotu z Hiszpanii nawet nie można nazwać piłkarzami,
a generalnie wszystko sprowadza się do tego, że mocno przeciętne grajki w rodzaju Carbo
i parodyści w rodzaju Eneko czy innego Baeny zamiast zarabiać 1000-1500 euro w Segunda Division B
zarabiają pewnie z 10 razy tyle u frajera z Krakowa
Tylko dlaczego mocno przeciętny grajek jak Carbo to nieosiągalny poziom dla Sapały, który pewnie zarabia dwa razy tyle co Carbo, a jak już wchodził na boisko to dawał drużynie 10 razy mniej niż Carbo. Stąd ta akcja o której pisałem. Jeżeli się okaże, że dwa razy tańsi obcokrajowcy dają dwa razy więcej na boisku to nikt już nie zapłaci za nasz rodzimy szrot takich pieniędzy jak dotychczas. To jest duży problem dla naszego rodzimego bagienka. Bo trzeba będzie być lepszym, więcej trenować i tym podobne problemy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując