bódyń napisał(a):

|
Wychodzi na to, ze gramy dosc ostro by nie powiedziec brutalnie. A opinei sa przeciwne ze mamy delikatych graczy
|
Bo nie gramy brutalnie, czerwone kartki były konsekwencją słabej gry w obronie - piszę z pamięci i nie po kolei, ale:
Colley, Duda, Jaroch, Eneko, Junca i Carbo - tych kartek mogłoby nie być gdyby uważna gra w obronie z dobrą komunikacją i lepszą szybkością obrońców. Może Junca... nie wiem... ale już autor tego tematu nazwał go po imieniu.