Wyświetl pojedynczy post
Curvaldinho
Junior Member
 
Od: 05.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.05.2024, 17:53
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, ze gramy dosc ostro by nie powiedziec brutalnie. A opinei sa przeciwne ze mamy delikatych graczy
Bo nie gramy brutalnie, czerwone kartki były konsekwencją słabej gry w obronie - piszę z pamięci i nie po kolei, ale:
Colley, Duda, Jaroch, Eneko, Junca i Carbo - tych kartek mogłoby nie być gdyby uważna gra w obronie z dobrą komunikacją i lepszą szybkością obrońców. Może Junca... nie wiem... ale już autor tego tematu nazwał go po imieniu.
Odpowiedz cytując