Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 20.05.2024, 14:24
Może być tak, że załapiemy się na baraże, może być tak, że awansujemy. I co z tego? Czasami porażkę od sukcesu czy miłość od nienawiści dzieli niewiele ale w naszej sytuacji, gdzie klub jest patologicznie zarządzany, sukces nam nic nie daje. Bo nawet patrząc na same wyniki sportowe w tym sezonie, szczególnie końcówka ligi gdzie mieliśmy finiszować i gonić 3 miejsce, została tak zohydzona, że rzygać się chce na ten projekt Zaskrońca.
Klub jest tak samo zdestabilizowany jak 5 lat temu. Tutaj sukces jest efektem przypadku i nie przełoży się na jakikolwiek rozwój klubu, wręcz może być odwrotnie i możemy jeszcze bardziej się zadłużyć - znowu radosna polityka przepalania kasy na transfery, wysokie pensje ektraklasowe itd.

Sukces będzie tylko pudrowaniem tego trupa, tej patologii, która stworzył Zaskroniec. Co dalej? Szybki spadek z ekstraklasy? Sezon gdzie będzie rewolucja kadrowa a skończymy jak ŁKS w ekstraklasie, z podziałami w druzynie i niewypałem AIowskim?
Ten klub stał się memem i pośmiewiskiem i przez to sukces może cieszyć jeden dzień, albo do następnego meczu. Tak jak po PP. Był sukces a później jedna, dwie, już trzy kolejki szarej rzeczywistości i srogiego w.......u.

Dopóki w klubie jest patola, dopóty na dłuższą metę żadne sukcesy czy pieniądze nic nie dają, nie ma to sensu. Tak jak np. za Wojciechowskiego w Polonii itp itd. Zawsze koniec takich cyrkowców jak Zaskroniec, Cacek czy Wojciechowski jest taki sam, totalny roz....... klubu i start od zera. Bo nawet jak będa sukcesy, lepsze sezony to tacy znawcy w końcu klub roz.......ą doszczętnie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując