maxx304 napisał(a):

Kto im nie pozwala grać tak, jak w PP?
Tam już nie są szrotem? Tam im się chce?
To dlaczego tam im się chce, a w lidze nie chce?
Kto powinien dotrzeć do głów piłkarzy i zadbać o mental?
|
PP to okno wystawowe, szansa dla niektórych na zmianę pracodawcy i większą kasę.
Większość piłkarzy prezentuje poziom góra I ligowy - jeden mecz wygrają, drugi przegrają, kasa na konto wpływa. Ci którzy coś potrafią są raczej u schyłku kariery. Potrzebują zarobić jeszcze trochę euro. Po co mają ryzykować, że ktoś ich będzie chciał zastąpić lepszym zawodnikiem i zostaną na lodzie. Wystarczy że kilku zawodników ma takie podejście o jest pozamiatane.
Dlaczego Rodado gra tak jak gra? Bo wie że ma umiejętności na ekstraklasę i stara się to udowodnić skautom w każdym meczu. To jeden z niewielu zawodników którzy mają indywidualnie coś do ugrania.