maxx304 napisał(a):

Kto im nie pozwala grać tak, jak w PP?
Tam już nie są szrotem? Tam im się chce?
To dlaczego tam im się chce, a w lidze nie chce?
Kto powinien dotrzeć do głów piłkarzy i zadbać o mental?
|
Dotrzeć do głów? Musiało by w nich coś być. Skoro po finale już dzielili premie, mimo że bez awansu g... będą mieli to o czym tu gadać. Dzisiaj mieli taki mecz jak w Warszawie i co pokazali. Co kapitan pokazał? I to trener ma być winny? Tu jest potrzebna terapia szokowa czyli wyjebka z klubu dla leserów.