Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 18.05.2024, 20:18
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Kto im nie pozwala grać tak, jak w PP?
Tam już nie są szrotem? Tam im się chce?
To dlaczego tam im się chce, a w lidze nie chce?
Kto powinien dotrzeć do głów piłkarzy i zadbać o mental?
Dotrzeć do głów? Musiało by w nich coś być. Skoro po finale już dzielili premie, mimo że bez awansu g... będą mieli to o czym tu gadać. Dzisiaj mieli taki mecz jak w Warszawie i co pokazali. Co kapitan pokazał? I to trener ma być winny? Tu jest potrzebna terapia szokowa czyli wyjebka z klubu dla leserów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując