Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 18.05.2024, 19:59
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, nie wiesz czemu. Ja też nie wiem czemu, bo chłopak oprócz biegania nie umie grać w pilke. Jego zagrania nic nam nie dają a zazwyczaj kończą się stratą. Junce można podziękować, jeśli faktycznie rokowania zdrowotne będą kiepskie, ale dawno nie mieliśmy zawodnika który potrafi porządnie dośrodkować pilke, celnie i z odpowiednią sila
Wracając do Junki... prócz tego, że jest zniszczony kontuzjami, jest szklany to po powrocie może zaliczyć taki występ jak z Sosnowcem w zeszłym sezonie lub jak ten z Lechią...

Wszystko byłoby ok gdyby miał 25 lat i kosztował 3x mniej

Nie ma szans na Junke, przede wszystkim ze względu na kasę.

Odpowiedz cytując