Gunner1906 napisał(a):

|
No właśnie, nie wiesz czemu. Ja też nie wiem czemu, bo chłopak oprócz biegania nie umie grać w pilke. Jego zagrania nic nam nie dają a zazwyczaj kończą się stratą. Junce można podziękować, jeśli faktycznie rokowania zdrowotne będą kiepskie, ale dawno nie mieliśmy zawodnika który potrafi porządnie dośrodkować pilke, celnie i z odpowiednią sila
|
Wracając do Junki... prócz tego, że jest zniszczony kontuzjami, jest szklany to po powrocie może zaliczyć taki występ jak z Sosnowcem w zeszłym sezonie lub jak ten z Lechią...
Wszystko byłoby ok gdyby miał 25 lat i kosztował 3x mniej
Nie ma szans na Junke, przede wszystkim ze względu na kasę.