Gunner1906 napisał(a):

|
No właśnie, nie wiesz czemu. Ja też nie wiem czemu, bo chłopak oprócz biegania nie umie grać w pilke. Jego zagrania nic nam nie dają a zazwyczaj kończą się stratą. Junce można podziękować, jeśli faktycznie rokowania zdrowotne będą kiepskie, ale dawno nie mieliśmy zawodnika który potrafi porządnie dośrodkować pilke, celnie i z odpowiednią sila
|
Przyznam się że też wierzyłem w Szota. Czas przeszły. To nie jest poziom pierwszoligowy, a co tam o awansie mówić...