LucjuszWielki napisał(a):

Przecież Junca jest zmasakrowany kontuzjami... Z niego nic nie będzie, zaraz znów jakiś uraz złapie.
A Szot? Nie wiem czemu, ale wierzę w tego chłopaka Poza tym pasuje jako wyrobnik 1 ligowy
|
No właśnie, nie wiesz czemu. Ja też nie wiem czemu, bo chłopak oprócz biegania nie umie grać w pilke. Jego zagrania nic nam nie dają a zazwyczaj kończą się stratą. Junce można podziękować, jeśli faktycznie rokowania zdrowotne będą kiepskie, ale dawno nie mieliśmy zawodnika który potrafi porządnie dośrodkować pilke, celnie i z odpowiednią sila