TommyTSW napisał(a):

|
Mogę powołać na 2 > 3 mecze, 3 wygrane 8 strzelonych goli.Reszta to ciekawostka, nie jesteśmy dla nich wygodni (to mówią te staty)
|
Te 3 ostatnie mecze są jakimś papierkiem lakmusowym. Ale w czasach kiedy mieliśmy Żurawskiego i Frankowskiego byliśmy niewygodnym rywalem dla każdego. Tylko, że to nijak ma się do obecnych czasów
