kasiarz napisał(a):

...
3. Wisła - Lechia . Tu za to w przodzie byliśmy mega skuteczni ale nie dojechały tyły . Myślę jednak że Lechia w tamtym spotkaniu to jakieś 2 półki wyżej niż Gks .
....
|
My z Lechią mieliśmy 1 (słownie: jedną) porządną sytuację z gry, którą koncertowo spieprzył Goku. A więc nie. W tym meczu nie dojechały i tyły i przody.