Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.05.2024, 17:23
kasiarz napisał(a):Wyświetl post
...
3. Wisła - Lechia . Tu za to w przodzie byliśmy mega skuteczni ale nie dojechały tyły . Myślę jednak że Lechia w tamtym spotkaniu to jakieś 2 półki wyżej niż Gks .

....
My z Lechią mieliśmy 1 (słownie: jedną) porządną sytuację z gry, którą koncertowo spieprzył Goku. A więc nie. W tym meczu nie dojechały i tyły i przody.
Odpowiedz cytując