IncognitoTSW napisał(a):

Po pierwsze to "polaków"?
A po drugie co Kacper Duda wnosi do naszej gry?
|
PESEL + umiejętności przewyższające Człapałę, który zarabia pewnie z 3-4x tyle, co Kacper. Jako młodzieżowiec nie powoduje zazwyczaj swoją obecnością na boisku, że gramy w 10.