leszekpw napisał(a):
|
W tym sezonie z polakow trzymaja poziom tylko Sobczak, Gogół i Duda. Reszta powinna byc pogoniona precz, zwłaszcza Uryga, Łasicki, Jaroch, Szot, Krzyzanowski, Żyro.
|
Po pierwsze to "polaków"?
A po drugie co Kacper Duda wnosi do naszej gry?