sandomingo napisał(a):

|
Ale kto go weźmie? Owszem, jest promyk nadziei, że zdobycie Pucharu Polski w CV skusi jaki klub z hiszpańskiej 3 ligi albo inną egzotykę ale jednak Królewski zasypuje go wiadomościami na whatssaupie, więc to może okazać się decydujące.
|
Mnie nie interesuje kto go weżmie tylko mam nadzieję że zadziała instynkt samozachowawczy i da nogę zanim całkiem zjebie sobie CV.Bo chyba zdajecie sobie sprawę że może być jeszcze gorzej....