Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 12.05.2024, 08:35
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie wiesz może jakie to zawrotne sumy wydały na transfery GKS Katowice, GKS Tychy i Wisła Płock? Bo są przed nami i maja szansa na awans, zatem zgodnie z tym co napisałeś na pewno maja bogatych właścicieli i sporo wydali na gotówkowe transfery.

To, że mamy biednego właściciela to jedno, drugie to mamy takiego, który się nie zna.
Mają takie szanse na awans jak my, czyli są dokładnie w tym samym miejscu. A koszty działalności pewnie dużo mniejsze (choćby z tytułu wynajmu stadionu), nie wspominając o długach.
Ten klub bez poważnego inwestora lub współinwestora będzie cały czas dreptał w miejscu i nawet awans tego nie zmieni, bo zakładam, że jeśli awansujemy, to równie szybko spadniemy
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując