nero napisał(a):

Nie wiesz może jakie to zawrotne sumy wydały na transfery GKS Katowice, GKS Tychy i Wisła Płock? Bo są przed nami i maja szansa na awans, zatem zgodnie z tym co napisałeś na pewno maja bogatych właścicieli i sporo wydali na gotówkowe transfery.
To, że mamy biednego właściciela to jedno, drugie to mamy takiego, który się nie zna.
|
Mają takie szanse na awans jak my, czyli są dokładnie w tym samym miejscu. A koszty działalności pewnie dużo mniejsze (choćby z tytułu wynajmu stadionu), nie wspominając o długach.
Ten klub bez poważnego inwestora lub współinwestora będzie cały czas dreptał w miejscu i nawet awans tego nie zmieni, bo zakładam, że jeśli awansujemy, to równie szybko spadniemy