nero napisał(a):

Nie wiesz może jakie to zawrotne sumy wydały na transfery GKS Katowice, GKS Tychy i Wisła Płock? Bo są przed nami i maja szansa na awans, zatem zgodnie z tym co napisałeś na pewno maja bogatych właścicieli i sporo wydali na gotówkowe transfery.
To, że mamy biednego właściciela to jedno, drugie to mamy takiego, który się nie zna.
|
Dokladnie - dobrze napisane.
Pieniądze to jedno, a sposób jak rzo.......ono kasę na piłkarzy pod grę jak uboga Barcelona to drugie.
No ale do czasu kiedy sa jeszcze matematyczne szanse na awans - WALKA TRWA!
