Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 12.05.2024, 08:20
bódyń napisał(a):Wyświetl post
W zeszlym sezonie mieismy po 34 kolejkach 60 pkt. Tera po 32 mamy 50.. Co sezon coraz gorzej. W ekstraklasie i w I lidze.
Junca rob dwa wslizgi ktore wskazuja, ze inteligencji nie ma nawet na poziomie pilkarza.
Colley lapie czerona gdy juz jest po meczu i nie bedzie gral w 1 lub meczach nasteonych. Chociaz to znaczenia nie ma
Wchdzi Lechia ktorej wlascieiel mogl by u nas. ALe Krolewski mowi ze jego decyzja byla perfekcyjna.


Jeszcze 2 mecze i wakacje,
Ktos jeszcze pamieta ze zdobylismy Puchar Polski?
Tak - Markus, Drozd, Wolfy i Królewski.
Odpowiedz cytując