Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 12.05.2024, 06:20
W zeszlym sezonie mieismy po 34 kolejkach 60 pkt. Tera po 32 mamy 50.. Co sezon coraz gorzej. W ekstraklasie i w I lidze.
Junca rob dwa wslizgi ktore wskazuja, ze inteligencji nie ma nawet na poziomie pilkarza.
Colley lapie czerona gdy juz jest po meczu i nie bedzie gral w 1 lub meczach nasteonych. Chociaz to znaczenia nie ma
Wchdzi Lechia ktorej wlascieiel mogl by u nas. ALe Krolewski mowi ze jego decyzja byla perfekcyjna.


Jeszcze 2 mecze i wakacje,
Ktos jeszcze pamieta ze zdobylismy Puchar Polski?
Odpowiedz cytując