wolfy napisał(a):

|
To Twoje urojenia, masz manię prześladowczą na punkcie Rude i dlatego każda ocena inna niż zrzucenie całej winy na niego wywołuje u Ciebie agresję. I to jest dopiero żałosne...
|
Może lepiej się nie odzywaj, jeśli potrafisz tylko odezwać się z personalnymi odjazdami?
Jak ten twój lekarz się nazywa? Dr Asperger?