Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 11.05.2024, 20:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szukanie usprawiedliwienia dla porażki w nieobecności Carbo jest rozpaczliwą próbą obrony trenera.
Że niby wszystko gra, jesteśmy świetni, mamy genialnego trenera tylko wicie rozumiecie, zabrakło Carbo.
Żałosne i śmieszne
To Twoje urojenia, masz manię prześladowczą na punkcie Rude i dlatego każda ocena inna niż zrzucenie całej winy na niego wywołuje u Ciebie agresję. I to jest dopiero żałosne...

Sapała skompromitował się w trzecim meczu w tym sezonie. Dwa z Tychami, jeden z Lechią. To nie jest przypadek. Po prostu ten piłkarz to pozorant nie umiejący grać na środku w fazie obronnej zespołu. Dlatego Sapała nie grał niemal nic zarówno u Sobolewskiego jak i Rude. Dwóch trenerów, ten sam wyrok. Podobnie z Olejarką. Sobolewski wolał wpuścić niegotowego Bashę niż ryzykować z Sapałą. Inna rzecz że bałwan sam odpalił Tachiego który grał dwa poziomy lepiej niż Igor.

Obrona jest do gruntownej przebudowy, od nędznego Krzyżanowskiego na Urydze kończąc. Ci frajerzy co drugi mecz odwalają kryminał - karne, czerwone kartki, przegrane główki... Straciliśmy w dziwnych okolicznościach naszego Moltenisa który był najlepszy w linii obrony, została reszta parodystów wzmocniona nędznym Satrusteguim.

Przede wszystkim jednak Królewski musi sobie odpowiedzieć czy stać go na pajacowanie z "krakoską piłką". W tym sezonie ewidentnie nie. Jeżeli ma zostać Rude, to tylko przy jakościowych wzmocnieniach. Jeśli nie jest w stanie zorganizować na nie pieniędzy to pora przestać udawać Real Madryt.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.05.2024 o godz. 20:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując