Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.05.2024, 08:27
Jesteśmy średnim klubem w 1 lidze i nie da się wszystkiego wygrywać w naszym przypadku. Wiecznie farta mieć nie będziemy.



Sobczak to druga sprawa - rozumiem go, że ego wchodzi przed nim, stylizacja karnego ala Lewandowski i więcej gapienia się w monitor na siebie w mecach i ulizywania fryzury - ale chłop ma 31 lat, a robi z siebie jakiegoś asa. Więcej może pokory a nie pajacowania.



Lechia nam wybije ambitny plany z głowy, a do cyganów będziemy jechać już z maksymalnym kupskiem w majtach, a nic dobrego to nie wróży.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując