Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28754
Stary 06.05.2024, 09:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post

Natomiast nie cierpię u kopaczy takiego pozoranctwa i braku fizycznego zaangażowania jakie prezentuje Bregu.
Po kolejnym, kompromitującym meczu, tym razem z Podbeskidziem, miarka przebrała się również u Rude, który odpalił go na trybuny w Warszawie..
O ile Bregu nie ma wielkiej dynamiki i nie wchodzi w dryblingi ( w zasadzie jedyne co ma w ataku to wrzutki z prawej nogi i dość dobra dokładność podań), tak zwróciłem uwagę że w obronie udziela się o wiele bardziei niż kilku innych pilkarzy. Myślę że on biega nawet 3x więcej niż taki człapaka jak Semir Stillic, ale że nie ma nawet w 20% takiej jakość jak maestro to przeciętnego kibica to nie obchodzi.

A że był poza kadrą na narodowym? Rywalizował o ławke z Villarem i Goku i ja przegral. Przecież Rude musiał zabezpieczyc wszystkie pozycje na boisku, a na ławce może mieć 9 gości. Był tam 1 BR, 3 OB, 2 ŚP, 2 skrzydlowych i napastnik. Jaki sens był dorzucać kolejnego skrzydłowego na ławkę? Myślcie trochę ludzie.
Odpowiedz cytując