Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline
#
3777
06.05.2024, 00:35
BCGorlice
napisał(a):
Wygląda, że dzisiaj dzień odzierania ze złudzeń i nadziei. Był już „atak” na Alberta, potem Albert odpalił Omraniego, który nie okazał się kocurem, a teraz wychodzi, że Ufer jednak nie zbankrutował Lechii:
https://twitter.com/dawiddawson_/sta...XgE2-lGmhwv6Ow
a Lechia wcale nie awansowała że kupowała za miliony i to na kredyt:
https://twitter.com/valmierafc/statu...XgE2-lGmhwv6Ow
Taka sytuacja.
no i co w zwiazku z tym
CMSNero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CMSNero
Znajdź inne posty napisane przez CMSNero