Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.05.2024, 07:56
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja.
Bardziej bezczelnego prowokatora niż ty to nie ma.Właśnie przez takich osobników jak złotousty leszek najczęściej wybija szambo
Odpowiedz cytując