leszekpw napisał(a):

Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja.
|
Bardziej bezczelnego prowokatora niż ty to nie ma.Właśnie przez takich osobników jak złotousty leszek najczęściej wybija szambo