Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.05.2024, 20:40
Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja.
Odpowiedz cytując