BCGorlice napisał(a):

Co?
Ktoś Cię okłamuje. Byłeś kiedyś na meczu Barcelony, Realu, Interu, Bayernu itd? Bo ja bywam regularnie i widok kolesia w koszulce Valencii w centrum Barcelony tuż przed meczem jest normą a nie wyjątkiem i tak dalej i tak dalej. Rusz dupę, pooglądaj a potwm wypisuj głupoty.
|
A byles na meczu Eintrachtu, Herthy, Sevilli, Napoli, Lazio, Nancy, Lens, Marsylii itp itd etc? Wymienil 4 kluby z setek i ..... Przyklad
