gpat napisał(a):

Nie uwierzę póki nie zobaczę co do jk- moim zdaniem wszystko jest kwestią akceptowalnej ceny i wtedy w 5 minut go nie będzie .
Jakby miał wejść ktoś kto ma pieniądze i zna się na piłce albo ma doradców, którzy mają pojęcie to niech jk wyp.ierdala tej chwili. Niech k.rwa ratuje Glinika Gorlice albo Truskolasy z Kubusiem albo fc wyspy bergamuty.
Ogólnie, uważam, że ten news to bzdura.