Bawi mnie, że Twoim argumentem przeciwko mnie ma być moja miłość do klubu.

Widać, kto tu na forum jest Twoim mentorem.

Dopingowanie Koaliczka by coś napisał na SB, bo przegrywa starcie ze mną też jest zabawne.
Ale najbardziej bawi mnie, że uważasz, iż to ja mam problem z polskimi zawodnikami takimi jak Krzyżanowski, Szot, czy Uryga, a nie Wisła, regularnie tracąca przez ich popisy punkty.