Szneka napisał(a):

|
Nie zgodzę się. Jesienią bardzo dobrze wyglądał i grał Gogół. Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzja to Duda grzałby ławę a my mielibyśmy sporo punktów więcej.
|
nie chce wsadzac kija w mrowisko ale czy nie jesttak ze jesli chlopakma kontuzje to latwo sie na jego przykladzie opierac i przypierdalac do innych mlodych

? cala nasza mlodziez jest huja warta i tyle - a nagle kazdy chce byc Asem i pisze ze Gogol to , Gogol tamto .....latwo sie pisze o kims kto nie gra albo " co by bylo gdyby"