Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 13.04.2024, 21:49
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodzę się. Jesienią bardzo dobrze wyglądał i grał Gogół. Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzja to Duda grzałby ławę a my mielibyśmy sporo punktów więcej.
nie chce wsadzac kija w mrowisko ale czy nie jesttak ze jesli chlopakma kontuzje to latwo sie na jego przykladzie opierac i przypierdalac do innych mlodych ? cala nasza mlodziez jest huja warta i tyle - a nagle kazdy chce byc Asem i pisze ze Gogol to , Gogol tamto .....latwo sie pisze o kims kto nie gra albo " co by bylo gdyby"
Odpowiedz cytując