|
Dokładnie o to chodzi.
Bo można zadać pytanie jakim prawem wprowadza się ograniczenia dla legalnych aut z PRAWOMOCNYM BADANIEM TECHNICZNYM.
Ale skoro zielony ład uważa każde auto spalinowe za "złowrogie" to po co się dziwić.
Problem niestety jest taki, że w Polsce 80% samochodów ma ponad 10 lat a 40% ponad 20 lat.
Wynika to z stanu zamożności polskiego społeczeństwa.
Czyli wprowadzenie STC spowoduje, że ludzie zaczną się wyzbywać aut i pozostanie im tylko "pekaes"
Wynikiem tego będzie samoistne "odkorkowanie" miast.
Ku chwale... widomo kogo.
Jak to ustalono?
"Nie będziesz miał niczego i będziesz zadowolony"
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|