Ogryzek napisał(a):

|
Z Płockiem nawet z takimi ubytkami możemy zremisować. Plan minimum - remis - to jest w zasięgu. Oczywiście jak pomimo takich braków postanowimy dalej grać "swoje" czyli klepankę krakowską i pozwolimy grac Płockowi z kontry to nic nam nie pomoże. Pozwólmy innym trochę pokreować grę i stańmy "kompaktowo" w defensywie.
|
Rude w końcu przyzna, że w tej lidze, żeby awansować, trzeba grać inaczej?