Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 08.04.2024, 13:16
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Z Płockiem nawet z takimi ubytkami możemy zremisować. Plan minimum - remis - to jest w zasięgu. Oczywiście jak pomimo takich braków postanowimy dalej grać "swoje" czyli klepankę krakowską i pozwolimy grac Płockowi z kontry to nic nam nie pomoże. Pozwólmy innym trochę pokreować grę i stańmy "kompaktowo" w defensywie.
Rude w końcu przyzna, że w tej lidze, żeby awansować, trzeba grać inaczej?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując