|
Ludziom się wydaje, że awans rozwiąże wszystko. A to będzie początek problemów tylko innych.
Ten skład zaliczy spadek, bo ich fizycznie wszyscy zjedzą, tempo ESY jest kilkukrotnie wyższe. Zatem tu na start będą potrzebne inwestycje w drużynę, do tego większe koszty obecnych zawodników, część kasy jest zapewne już rozpisana na długi.
Dlatego pisałem, że dziwi mnie, że w momencie poproszenia o pieniądze (nie mówię, że Socios miało powiedzieć nie), przynajmniej nie spytano o przedstawienie ramowego planu na klub. Wydaje się to uczciwym postawieniem sprawy, ok pomożemy, ale co dalej?
Co ze sponsorem strategicznym, co z zapowiadanymi rozwiązaniami AI, które miały być wypuszczone na rynek, czy klub prowadzi jakieś rozmowy z inwestorami, o których mówił Królewski, a jeśli tak to na jakim poziomie zaawansowania - generalnie jak to widzi wszystko w najbliższych miesiącach czy drugiej połowie 2024.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 27.03.2024 o godz. 12:49.
|