|
No tak bo przyjście 30 letniego napastnika, który przez ostatnie 2 lata zagrał~900 minut jest super transferem. Przecież to kolejny transfer z typu, a może się uda. Przylazł chłop niegotowy do gry, przez miesiąc nie powąchał nawet murawy. To był bardzo pilny transfer? To, kto wcześniej rządził w klubie? Nikt z trio nie mógł samodzielnie zarządzać klubem i polityką klubu. Patrząc na to kto był w klubie jasno można stwierdzić, że rządził Kubuś z poparciem jednego ze współwłaścicieli. Rozliczać należy wszystkich, którzy doprowadzili do obecnej sytuacji. Sam w drugiej części podsumowałeś absurd naszej polityki kadrowej. Co rok przebudowa połowy składu i niestety nie zauważyłeś jednego, nas nawet nie stać na tych "tanich" Hiszpanów. Kadra 34 zawodników, a większość z nich siedzi i nic nie daje tej drużynie.
|