Manhunt. napisał(a):

Od zimy 2023 czyli od czasów przyjścia tutaj KIKO przyszli do nas :
Benito- szrot
miki- ok
igbekeme- powiedzmy ok
tachi-slabo, ale to głównie przez trenera
junca- zagrał dobrze 2 miesiące, a przez kolejne prawie 1.5 roku nic
mula- powiedzmy ok
sapała- szrot
goku- powiedzmy, że liczby ma ale często w....ia głupimi pomysłami 30 latek
olejarka- słabo 21 latek
eneko- szrot 32 latek
raton- ja niestety oceniam jako szrot 30 latek
carbo- powiedzmy, że ok 29 latek
alfaro- ok 32 latek
baena- słabo 22 latek
omrani- szrot, 30 latek
sobczak- powiedzmy ok
bregu- ciezko ocenic
Nie wiem czemu zawsze podkreślacie, że transfery carlitosa, imaza to tylko i wyłącznie zasługa Kiko, nie zapominajmy, że w klubie był zatrudniony wtedy Junco.
Pepe rzecz w tym, że warto i należy podkreślić, że większość z nich przychodzi tu na pół roku czy na rok. To nie jest mądre budowanie kadry bo potem co sezon jest wielki problem(tak jak zapowiadające się okienko, kontrakty kończą się ~14 zawodnikom. I też należy podkreślić jakie ponosimy koszty 1 zespołu, a co większość piłkarzy daje w zamian....
|
Po pierwsze bierzemy to na co nas stać. Dawano poprzednio długie kontrakty, teraz nie ma jak się gości pozbyć.
Po drugie Wisła nie jest już tak atrakcyjna, zwłaszcza, że płaci z poślizgiem. Nie gramy w e-klapie i pucharach, a zawalony mecz z Zagłębiem w zeszłej wiosny ma koszmarne konsekwencje finansowe.
Po trzecie twoje opinie n/t zawodników
to momentami odj**o ci na maxa są bardzo kontrowersyjne.
Raton - owszem zawalił mecz z Termaliką i ma co 1-2 mecz jakiegoś wielbłąda ale Gikiewicza przegraliśmy z Widzewem, a Broda się rozsypał.
Carbo - dał d...y w meczu ze Stalą ale bez niego daliśmy ciała z GKSem. I należy się modlić by gościa nie wykartkowano na mecz z Lechią bo leżymy w ofensywie.
Junca - kontuzja, wcześniej gracz podstawowy
Baena zagrał w prawie (bez 2 kolejek) każdym meczu, 8 razy od 1 minuty, plus wszsytkie mecze w pucharach od 1 minuty
(...)
Nie wiem czego oczekujesz od drużyny, która z jednej strony ma długi, z drugiej nie może sobie pozwolić na działanie krótkoterminowe, bo to oszczędzimy teraz trzeba będzie przepłacić w kolejnym sezonie.
Patrząc po ilości kontuzji to trener wrzucił wysoką poprzeczkę (tj. pewnie normalną na zachodzie) i się posypała nasza młodzież i nie tylko. Ale miej to na uwadze, że jak ktoś nie ma jakiegoś problemu ze swoją karierą to do nas nie przychodzi. A nawet będący "na zakręcie" Gikiewicz wybrał e-klapę.
Z drugiej strony nasi grają 90 minut na dużej intensywności więc może lepiej odsiać na treningach tych co nie wytrzymują i strzelać bramki dające punkty w ostatnich minutach meczów. Karcz w GK zrobił zestawienie ile razy wygraliśmy w końcówce.