Ojej Markus, ty msz czas czyjeś posty odkopywać? Ale żeby mi udowodnić, że niby Hyballę hejtowałem, to już nie miałeś czasu szukać, bo miałeś lepsze zajęcia w życiu.
Jeszcze broni transferu grubasa, który przyszedł na 3 miesięczny kontrakt, po to żeby sobie schudnąć. Dojebany transfer. Chłop jak wejdzie na boisko to może na końcówki meczów, może 2-4 razy

Super. Widać, ze w formie.
Zimowe okienko to jest totalna klęska jeśli chodzi o transfery, Omrani jest tego idealnym przykładem. A im dalej w las tym gorzej i fartem udało się uniknąć połamanego Ghańczyka, za to jest nie wiem po co Dziedzic i "mocny" Bregu, który też pewnie będzie do formy dochodził z 2 lata.
Widze, ze masz zamiłowanie do bronienia byle czego.