Witalis napisał(a):

Moim zdaniem Raton powinien zachować miejsce w bramce, bo w wyścigu słabych bramkarzy z Brodą prowadzi.
Chociaż Ratonowi regularnie przydarzają się obcinki, to na ogół bez konsekwencji, a do tego czasem wybrania coś ekstra. Jeśli dobrze pamiętam, Broda nie miał tak widowiskowych wtop, ale nie wybraniał nic ekstra.
Może wynika to z formy, może z umiejętności - nie wiem. Nie oglądam Brody na treningach i nie oglądałem Ratona w przeszłości, aby porównać ich potencjał - podobnie jak wszyscy dyskutanci. Na pewno nie wynika to z narodowości Ratona ani zażegnania spisku polskiej myśli szkoleniowej. Jak lepszy będzie Broda, niech broni Broda.
Natomiast jeśli dobrze pamiętam, był moment, że zdawało się, że to Broda będzie pierwszym bramkarzem (a już na pewno nie było oczywiste, że będzie zmiennikiem). Tutaj jeszcze jedno źródło:
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ar/c2-18173623
Cała ta zajadła i złośliwa dyskusja jest żenująca.
|
To nie jest źródło, to są wymysły dziennikarza. Rude powiedział że wybierze jedynkę przed meczem ze Stalą. Broda rozsypał się zanim to nastąpiło.
Odróżniajmy wątpliwej jakości wymysły dziennikarzy od faktów.