pepe72 napisał(a): 
Nołnejmy z forum oskarżyły dziennikarza o bycie tubą propagandową prezesa. 
Powiedzcie to wszyscy "trzeźwo myślący" z forumowego klubu hejterów Karczowi pod nazwiskiem np. na twitterze.
Już jeden taki dostał szansę udowodnienia swoich racji w sądzie za oskarżenia, że biorą kasę od klubu.
|
Bartosz to Ty?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|