Goal.pl zrobił program o finansach Wisły, na bazie artykułu, który jeszcze jest w autoryzacji. M.in. goal.pl wysłał to do Jaro by się odniósł przed publikacją.
Przez pierwsze 15 minut (do 0:14:38) jest takie pie***enie jakbym czytał co bardziej popularnych piszących na tym forum. W 0:14:38 włącza się Kuba Szendlak i to jest ta część, której na prawdę warto posłuchać jak kogoś obchodzą finanse klubu:
https://www.youtube.com/live/1vWz9km...dFND36OpNOpCm3