Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3766
Stary 10.03.2024, 21:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To co napisałeś to jedynie dowodzi, że w teorii nie zostało nic przegrane. I to zasadniczo jest dobra informacja. Choć po prawdzie znowu, niczym w poprzednim sezonie - margines błędu ograniczony został do zera. Swoiste deja vu.

Wisła wszystko (85-90% spotkań) wygrywa i mamy awans. Jednak ja wolałbym się pozytywnie zaskoczyć takim scenariuszem, niż rozczarować, że tego bezpośredniego awansu jednak nie ma.

To raczej nie biadolenie, ale zwykle sprowadzanie na ziemię.

@wolfy na twoim miejscu bałbym się otwierać lodówkę - wyskoczy z niej Sobolewski
To z takim podejściem nie ma prawa oczekiwać od Rudego bezpośredniego awansu, bo szansa na to została zaprzepaszczona z Bielskiem czy Rzeszowem w poprzedniej rundzie. Sytuacja jest jaka jest nie od wczoraj, wiadomo że jak to Rude określił czekają nas do końca same finały, na razie 3 wygraliśmy, bo remis w Gdyni to dobry wynik i jeden przegraliśmy. Fajnie by było wszystkie wygrywać, ale wiadomo jak jest.

Dlatego albo sprowadzamy na ziemię i nie oczekujemy cudów, albo wierzymy w cud i nie biadolimy na zapas.

A ja tutaj widzę z jednej strony żądanie awansu bezpośredniego bo inaczej to katastrofa, a z drugiej podkreślanie, że już nie ma szans i to wina Rude. Chociaż szanse jeszcze są, a to że są średnie to nie wina Rude.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując