|
Czemu się ludzie czepiają Ratona? Gola wpuścił ale strzał był mocny, celny i gdyby piłka nie skozłowała tuż przed nim to by to wyciągnął. Oprócz tego chłop miał 3 lub 4 interwencje takie, że utrzymały nas w grze. Obwiniać za gola należy obrońców bo to kryminał, że sobie chłop od tak wbiegł i doszedł do pozycji strzeleckiej.
Za wiele występów można mu coś zarzucać ale tutaj nie ma o co się czepiać.
*tylko nie powinni mu pozwalać grać nogami a jak się trafi okazja ściągnąć w przyszłości bramkarza na podobnym poziomie, który umie zrobić ze 20 kapek to trzeba Ratona wymienić.
|