Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.03.2024, 22:43
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
W 1wszej polowie Arka nas zdominowała w środku pola, Duda i Carbo bardzo slabo.

W 2 to była totalna dominacja Wisly.

Mecz na remis z lekkim wskazaniem na nas w końcu strzelilismy 2 bramki xD

Uwaga Panie Rude najlepszym sposobem na autobusy w 1wszej lidze jest gra na 2 napastników natomiast slabiaki typu GOKU ławeczka.
Nic dodać, nic ująć
Odpowiedz cytując