|
Senior Member
Offline
|
#93

08.03.2024, 22:43
|
AgresywnyChomik napisał(a): 
W 1wszej polowie Arka nas zdominowała w środku pola, Duda i Carbo bardzo slabo.
W 2 to była totalna dominacja Wisly.
Mecz na remis z lekkim wskazaniem na nas w końcu strzelilismy 2 bramki xD
Uwaga Panie Rude najlepszym sposobem na autobusy w 1wszej lidze jest gra na 2 napastników natomiast slabiaki typu GOKU ławeczka.
|
Nic dodać, nic ująć
|
|