Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 08.03.2024, 22:39
W 1wszej polowie Arka nas zdominowała w środku pola, Duda i Carbo bardzo slabo.

W 2 to była totalna dominacja Wisly.

Mecz na remis z lekkim wskazaniem na nas w końcu strzelilismy 2 bramki xD

Uwaga Panie Rude najlepszym sposobem na autobusy w 1wszej lidze jest gra na 2 napastników natomiast slabiaki typu GOKU ławeczka.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując