Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.03.2024, 21:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
....Wiele lepsi nie są tylko grają bardziej do przodu, a u nas Goku spieprzył wszystkie okazje na sytuację bramkową. Albo się zakiwa, albo źle przyjmie, albo stoi jak kołek. I jeszcze macha łapami.
To ja się pytam po co ten imbecyl na ławce go trzyma na boisku?
Odpowiedz cytując