Drozd napisał(a):

|
....Wiele lepsi nie są tylko grają bardziej do przodu, a u nas Goku spieprzył wszystkie okazje na sytuację bramkową. Albo się zakiwa, albo źle przyjmie, albo stoi jak kołek. I jeszcze macha łapami.
|
To ja się pytam po co ten imbecyl na ławce go trzyma na boisku?