Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3101
Stary 07.03.2024, 12:02
roki9 napisał(a):Wyświetl post
W Lechii zaległości są jeszcze większe niż u nas - jeżeli nie zapłacą choć części pensji do 10. marca, to zawodnicy będą mogli rozwiązywać kontrakty z winy klubu. Więc ta "konkretna kasa" i wymarzony inwestor wygląda po prostu na gołodupca. I tak, to że Jaro nie sprzedał im klubu, to jedna z jego najlepszych decyzji jako właściciela (co prawda poprzeczka nie wisi wysoko, ale jednak)
to może Luisa przygarniemy ?

oczywiscie za 25% pensji maks
Odpowiedz cytując